Hledáte radu, pomoc nebo informaci? Ozvěte se a vyřešíme to

Nejde vám internet? Potřebujete poradit? Jsme tu od toho

Vážení zákazníci,

 

rádi bychom Vás informovali o skutečnosti, že novým vlastníkem společnosti Férový NET s.r.o. se od 1.7.2021 stává firma ISFO Solutions.

 

Spojením s ISFO Solutions tak vznikne největší lokální poskytovatel telekomunikačních služeb na Krnovsku. Tento krok vnímáme jako jedinečnou příležitost, jak nadále rozvíjet a poskytovat naše  služby na ještě vyšší úrovni a to stále pod záštitou ryze krnovské firmy.

 

Během několika následujících měsíců budeme jednotlivé části sítě postupně přepojovat k optickým  páteřím společnosti ISFO Solutions. Výsledkem bude lepší propustnost vysílačů a všech distribučních bodů, vedoucí k mnohonásobně rychlejší a stabilnější službě. Samozřejmostí bude i nadstandardní podpora a péče, která je pro zákazníky sítě ISFO Solutions běžně dostupná. Po přepojení tak budete mít možnost si ponechat svůj stávající tarif, nebo si můžete vybrat tarif nový a získat tak linku s garantovanými parametry, zaručující maximální stabilitu připojení, kterou se společnost ISFO Solutions vyznačuje. Díky značně rozlehlé optické síti, bude navíc možné velkou část našich klientů přepojit z bezdrátových přípojek na optické páteře, kde můžete využívat služby s rychlostí až 1Gb/s.

 

Jsme si vědomi, že v některých lokalitách není kvalita poskytovaných služeb úplně ideální. I přes maximální snahu přepojit všechny části sítě k novým optickým páteřím, není možné přepojit všechny linky najednou. Proto Vás prosíme o trpělivost a žádáme zákazníky, kteří mají se svou přípojkou jakýkoli problém, aby neprodleně kontaktovali společnost ISFO Solutions, která zajistí nápravu a přednostní přepojení na nové systémy.

 

Pokud byste snad společnost ISFO Solutions neznali, jedná se o krnovskou firmu, která v oblasti telekomunikací a elektronických systémů podniká již od roku 2008. Díky své preciznosti a kvalitě volených komponent provozuje na Krnovsku nejmodernější metropolitní sít, která zajišťuje dodávku internetového připojení stovkám domácností i firem. Dále provozuje největší servis výpočetní techniky v okolí a zajišťuje instalaci i servis elektronických a zabezpečovacích systémů. Všechny informace o společnosti ISFO Solutions najdete na www.isfo.cz

 

Věříme, že s našimi službami budete i nadále spokojeni. V případě jakýchkoli dotazů či požadavků, již prosím kontaktujte zákaznickou linku ISFO Solutions na telefonním čísle 775 223 233, nebo navštivte provozovnu na adrese Revoluční 62, Krnov (bývalá kavárna Justicie vedle soudu).

 

S pozdravem a přáním hezkého dne Váš Férový NET s.r.o.

Kontaktujte nás

...neradi telefonujete? Napište nám!

Pište v kteroukoli denní či noční dobu a naše zákaznické oddělení to vyřídí nejpozději do druhého pracovního dne.

Firemní údaje